O nas

Meble na wymiar robimy od ponad 20 lat!

Nasza firma funkcjonuje w branży od 2000 roku. Nasze początku sięgają jednak znacznie wcześniejszych lat bo aż od pierwszej połowy lat 90. Przez cały ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie które dziś pozwala nam dostarczać nieszablonowe i przede wszystkim wyjątkowe meble i kuchnie do domów i mieszkań naszych klientów.

Nasze przedsiębiorstwo to firma rodzinna którą tworzą Beata i Andrzej.
Beata zajmie się projektem, doradzi w zakresie funkcjonalności. Wytworzeniem Twojej kuchni zajmie się Andrzej – jest to osoba która przemienia marzenia w rzeczywistość. Zadba o każdy nawet najmniejszy szczegóły. Wszystko po to aby Twoje meble były wyjątkowe. Współpraca tych obojga osób urzeczywistnia Twój indywidualny projekt mebli czy kuchni.

Stawiamy na jakość dlatego w naszym zespole nie ma drogi na skróty i kompromisy. Tworzymy wyjątkowe projekty dla naszych klientów do których podchodzimy z należytą starannością. Postaw na firmę doświadczoną – zapraszamy!

Gdzie działamy?

Nasza firma oferuje meble na wymiar, kuchnie, meble kuchenne i wiele innych. Obsługujemy klientów z Krakowa i okolic. Jeżeli masz pytania w zakresie naszej oferty to zachęcamy do kontaktu z nami.

Co oferujemy?

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt
AKSENT
Andrzej Krzyszkowski
Rączna 487
32-060 Liszki
+48 605 992 190
biuro@aksent.pl