Meble na wymiar

W każdym domu czy mieszkaniu spotykamy się z różnymi rozwiązaniami które decydują o indywidualnym charakterze wnętrza. Podobnie jest z meblami na wymiar. Przy projektowaniu każdy najmniejszy detal jest dla nas ważny. Wszystko to decyduje o efekcie końcowym. Postaw na sprawdzone rozwiązania firmy Aksent Meble na wymiar.

Meble na wymiar do każdego wnętrza

Nasza firma zajmuje się realizacją wyjątkowych i niepowtarzalnych mebli na wymiar. Chcesz mieć wyjątkowe meble w salonie? A może zależy Ci na porządnych meblach do biura? W naszej firmie zrealizujemy Twój wyjątkowy projekt mebli na wymiar.

Meble na wymiar - o tym warto pamiętać!

Meble na wymiar jest rozwiązaniem które szybko docenisz. Pełna personalizacja i indywidualizm powodują, że możesz mieć w domu lub mieszkaniu meble o jakich zawsze marzyłaś/marzyłeś. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zajmiemy się realizacją mebli na wymiar Twoich marzeń. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją koncepcję i oczekiwania. Zapraszamy!

5 kroków do idealnych mebli

Krok 1: Umów się na pomiar. Przedstaw nam swoją wizję mebli na wymiar.

Krok 2: Na podstawie zgromadzonych informacji przedstawimy Ci wycenę Twoich mebli na wymiar.

Krok 3: Jeżeli decyduje się na naszą ofertę to zajmiemy się przygotowaniem wizualizacji dla Ciebie. Do wyboru otrzymujesz materiały z którego będą wykonane meble na wymiar.

Krok 4: Podpisujemy umowę i określamy czas realizacji zlecenia.

Krok 5 Przygotowujemy Twoje meble a następnie umawiamy się na montaż w domu lub mieszkaniu.

Kontakt
AKSENT
Andrzej Krzyszkowski
Rączna 487
32-060 Liszki
+48 605 992 190
biuro@aksent.pl