Meble kuchenne

Meble kuchenne na Twoje zamówienie

Meble kuchenne to rozwiązanie które cieszy się sporą popularnością i niesłabnącym zainteresowaniem. Kuchnia wykonana na wymiar daje Ci wiele korzyści. Przede wszystkim taką kuchnie wykonujemy pod naszego klienta. Masz określone oczekiwania wobec kuchni – my je wszystkie będziemy wstanie spełnić. Kolejną korzyścią jaką dają Ci meble kuchenne na wymiar to możliwość wyboru materiału z jakiego mają być zrobione, koloru a nawet układu czy funkcjonalności. Jeżeli dodamy do tego atrakcyjną cenę to z pewnością nasza oferta staje się bardzo kusząca.

Jakie meble kuchenne możesz u nas zamówić?

Meble kuchenne - co otrzymujesz w cenie?

Przeczytaj NIEZBĘDNIK zanim zamówisz meble na wymiar

Kilka kroków do wymarzonej kuchni

Krok 1: Umów się z nami na spotkanie na którym dokonamy pomiarów i poznamy Twoje oczekiwania.

Krok 2: Przygotujemy wstępny projekt i na podstawie zgromadzonych informacji dokonujemy wyceny.

Krok 3: Jeżeli zaakceptujesz wstępną wycenę przygotujemy projekt wraz z wizualizacją 3D. Na tym etapie przedstawimy Ci materiały do wyboru.

Krok 4:  Jeżeli akceptujesz warunki i projekt to podpisujemy umowę. Otrzymujesz również pełne wsparcie z naszej strony w zakresie zakupy sprzętu do nowej kuchni.

Krok 5: Rozpoczynamy produkcję Twojej kuchni według przyjętego projektu. Po wytworzeniu wszystkich potrzebnych elementów umawiamy się na montaż w Twoim domu lub mieszkaniu.

Po wszystkim cieszysz się kuchnią którą sobie wymarzyłaś/wymarzyłeś.

Kontakt
AKSENT
Andrzej Krzyszkowski
Rączna 487
32-060 Liszki
+48 605 992 190
biuro@aksent.pl